Ero sivun ”Keskustelu:Charlotta” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
p (indentit korjattu) |
||
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
:Eikös kaksi = monta? :) Kai tuossa on vähän optimistista ennakkoa, luokkamestari pitäisi kaiketi olla "-merkkien sisällä sillä virallisestihan emme ole kilpailleet luokkamestaruudesta kovin monta vuotta. --[[Käyttäjä:Harald|Harald]] 6. marraskuuta 2008 kello 12.23 (EET) (keskustelusivuilla käytettään allekirjoituksia) | :Eikös kaksi = monta? :) Kai tuossa on vähän optimistista ennakkoa, luokkamestari pitäisi kaiketi olla "-merkkien sisällä sillä virallisestihan emme ole kilpailleet luokkamestaruudesta kovin monta vuotta. --[[Käyttäjä:Harald|Harald]] 6. marraskuuta 2008 kello 12.23 (EET) (keskustelusivuilla käytettään allekirjoituksia) | ||
Miten mulla on sellainen mielikuva, että virallisesti ekat hyväksyttyjen luokkasääntöjen alaiset LM:t käytiin 2007. Tai ehkä vain LM-pokaalin kaiverrukset olivat vähän vaiheessa, kun Ukissa sitä pokaalia kesällä ihmettelin. Mutta voi olla, että muistan väärin. | ::Miten mulla on sellainen mielikuva, että virallisesti ekat hyväksyttyjen luokkasääntöjen alaiset LM:t käytiin 2007. Tai ehkä vain LM-pokaalin kaiverrukset olivat vähän vaiheessa, kun Ukissa sitä pokaalia kesällä ihmettelin. Mutta voi olla, että muistan väärin. | ||
-Petri | -Petri |
Versio 6. marraskuuta 2008 kello 15.31
Hmm, moninkertainen luokkamestari, mites se on mahdollista kun luokkamestaruuksia on uusilla luokkasäännöillä käyty vasta kahteen kertaan ja toisena kertana voiton vei Lisbeth :) Törkeää huijausta!
Hyvä pohja enivei, pitänee implementoida Olgan kohdalle kunhan jaksaisi ja saisi jostain saavutuksia joita listata.
- Eikös kaksi = monta? :) Kai tuossa on vähän optimistista ennakkoa, luokkamestari pitäisi kaiketi olla "-merkkien sisällä sillä virallisestihan emme ole kilpailleet luokkamestaruudesta kovin monta vuotta. --Harald 6. marraskuuta 2008 kello 12.23 (EET) (keskustelusivuilla käytettään allekirjoituksia)
- Miten mulla on sellainen mielikuva, että virallisesti ekat hyväksyttyjen luokkasääntöjen alaiset LM:t käytiin 2007. Tai ehkä vain LM-pokaalin kaiverrukset olivat vähän vaiheessa, kun Ukissa sitä pokaalia kesällä ihmettelin. Mutta voi olla, että muistan väärin.
-Petri